HRVATSKI SAVEZ SLOBODNE BORBE
MENU
Službene obavijesti
Klubovi članovi HSSB-e
O nama
Događanja
Priručnik za suce
 RSS - Favorites
 Forum



AMATERSKI MMA - PRVENSTVO HRVATSKE 18.06.2011. ZAGREB - SESVETE

Rezultati PH 2010

Kadeti:

 

Do 60kg:

 

  1. Mihael Zvrko  GLADIATOR Dubrovnik
  2. Burhan Ameti PRIME Poreč

 

Do 65kg:

 

  1. Andrej Šarić GLADIATOR Dubrovnik
  2. Karlo Zennaro PRIME Poreč

 

Do 70kg:

 

  1. Domagoj Kaznačić GLADIATOR Dubrovnik
  2. Erhan Ahmeti PRIME Poreč
  3. Dominik Šulc TROJAN Pula

 

Do 75kg:

 

  1. Gordan Potravi UFC CROWS Zagreb
  2. Kim Paliska PRIME Poreč

 

85+kg:

 

  1. Kristijan Milković GLADIATOR Dubrovnik
  2. Luan Refiki PRIME Poreč

Juniori:

 

Do 65kg:

  1. Andrej Šarić GLADIATOR Dubrovnik
  2. Dražen Selimović TROJAN Pula
  3. Marko Lukić CHAMPION GYM Osijek

 

Do 70kg:

  1. Marko Radjelović UFC CROWS Zagreb
  2. Aleksandar Rakas UFC CROWS Zagreb
  3. Toni Veljković TROJAN Pula

 

Do 75kg:

  1. Matija Radjelović UFC CROWS Zagreb
  2. Tomislav Krvavac CHAMPION GYM Osijek
  3. Asmir Sadiković UFC CROWS Zagreb

 

Do 80kg:

  1. Luka Vrkić UFC TREŠNJEVKA Zagreb
  2. Ivan Bilić TROJAN Pula
  3. Josip Kotlar BANDOG Biograd

 

Do 85:

  1. Lovro Vrkić UFC TREŠNJEVKA Zagreb
  2. Nedjeljko Đuran GLADIATOR Dubrovnik
  3. Tomislav Halauš CHAMPION GYM Osijek

 

Do 90kg:

  1. Filip Diab UFC CROWS Zagreb
  2. Renato Stojaković UFC CROWS Zagreb
  3. Goran Milanović PRIME Poreč

 

+93kg:

  1. Krešimir Mileta CHAMPION GYM Osijek
  2. Kristijan Milković GLADIATOR Dubrovnik
  3. Alen Babić PRIME Poreč

Seniori:

 

Do 66kg:

  1. Dražen Selimović TROJAN Pula

 

Do 70kg:

  1. Petar Mrazović UFC TREŠNJEVKA Zagreb
  2. Oliver Sudac SHARK GYM Karlovac
  3. Toni Veljković TROJAN Pula

 

Do 77kg:

  1. Dejan Gunjavić UFC CROWS Zagreb
  2. Tonči Peruško TROJAN Pula
  3. Leon Haraminčić CRO TOP TEAM Zagreb

 

Do 84kg:

  1. Špiro Kovač CRO TOP TEAM Zagreb
  2. Ante Delija GLADIATOR Dubrovnik
  3. Samir Grdić TROJAN Pula

 

Do 93kg:

  1. Tomo Kadić UFC TREŠNJEVKA Zagreb
  2. Stjepan Bilobrk GLADIATOR Dubrovnik
  3. Dinko Ivanišević CHAMPION GYM Osijek

 

+93kg:

  1. Goran Željezić UFC TREŠNJEVKA Zagreb
  2. Zvonimir Bandalo LIKOS Gospić
  3. Marin Rakovac PRIME Poreč

Ukupni poredak klubova po sistemu:

Zlato 3 boda

Srebro 2 boda

Bronca 1 bod:

 

 

  1. GLADIATOR Dubrovnik...........23 boda
  2. UFC CROWS Zagreb..................20 bodova
  3. UFC TREŠNJEVKA Zagreb........15 bodova

 

 

Zabunom je neposredno nakon natjecanja objavljeno da je na trećem mjestu PRIME Poreč i tek naknadno je uočena greška. Ispričavamo se klubovima zbog pogreške.

 




►  Službene obavijesti  - Tuesday, October 19, 2010
  |   Print   |   Home

Design & Hosting: Poslovni forum  


Tekst na samom kraju stranice